Přihlášené týmy

# Soutěžní tým
1 Obchodní akademie ELDO, Brno
2 OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava – tým 1
3 OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava – tým 2
4 OA T. Bati a VOŠE Zlín – tým 1
5 OA T. Bati a VOŠE Zlín – tým 2
6 OA a HŠ Třebíč
7 Obchodní akademie a VOŠ, Valašské Meziříčí – tým 1
8 Obchodní akademie a VOŠ, Valašské Meziříčí – tým 2
9 Obchodní akademie, Ostrava-Poruba – tým 1
10 Obchodní akademie, Ostrava-Poruba – tým 2
11 Obchodní akademie, Český Těšín – tým 1
12 Obchodní akademie, Český Těšín – tým 2
13 GOB a SOŠ, Telč
14 Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov
15 Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou – tým 1
16 Obchodní akademie a střední škola polytechnická Veselí nad Moravou – tým 2
17 Moravskoslezská obchodní akademie, Ostrava-Slezská Ostrava
18 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
19 Obchodní akademie, Chrudim – tým 1
20 Obchodní akademie, Chrudim – tým 2
# Soutěžní tým
1 Obchodní akademie Bubeneč, Praha – tým 1
2 Obchodní akademie Bubeneč, Praha – tým 2
3 Obchodní akademie, SOŠ a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
4 Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu, Choceň – tým 1
5 Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu, Choceň – tým 1
6 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha – tým 1
7 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha – tým 2
8 Obchodní akademie, Plzeň
9 Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany
10 EKONOM, Litoměřice
11 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní, Praha
12 Střední odborná škola obchodní, Liberec
13 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
14 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem
15 OA Vinohradská, Praha – tým 1
16 OA Vinohradská, Praha – tým 2
17 Střední škola AGC, Teplice
18 OA Kubelíkova, Praha
19 Gymnázium a obchodní akademie, Mariánské Lázně
20 Střední škola obchodní, České Budějovice
# Soutěžní tým
1 OA Dušní, Praha
2 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice
3 OA Holešovice, Praha - tým 1
4 OA Holešovice, Praha - tým 2
5 SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň – tým 1
6 SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Plzeň – tým 2
7 Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
8 Anglo-německá obchodní akademie, Praha – tým 1
9 Anglo-německá obchodní akademie, Praha – tým 2
10 OA Kolín - tým 1
11 OA Kolín - tým 2
12 Masarykova obchodní akademie, Jičín – tým 1
13 Masarykova obchodní akademie, Jičín – tým 2
14 VOŠZ, SZŠ a OA, Trutnov
15 VOŠ, OA a SOUT, Chotěboř
16 SOŠP PROFIT, Praha
17 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Žďár nad Sázavou – tým 1
18 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Žďár nad Sázavou – tým 2
19 Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o.
# Soutěžní tým
1 Střední škola podnikání Vysoké Mýto
2 Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno – tým 1
3 Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno – tým 2
4 Obchodní akademie a Hotelová škola, Havlíčkův Brod – tým 1
5 Obchodní akademie a Hotelová škola, Havlíčkův Brod – tým 2
6 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava
7 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Šumperk
8 Střední škola F. D. Roosevelta Brno
9 Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem SJZ Hodonín
10 Gymnázium, obchodní akademie a jazyková škola s právem SJZ, Svitavy
11 Střední odborná škola a střední odborné učiliště Hustopeče
12 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov – tým 1
13 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov – tým 2
14 OA Olomouc
15 Střední odborná škola EDUCAnet Brno
16 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov
17 Obchodní akademie Prostějov
18 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko
19 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo - tým 1
20 Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo - tým 2