Doprovodné Workshopy

v rámci GRAND finále Zaúčtuj To!
pondělí 24. června 2024 v čase 15:15 až 16:15

Během GRAND finále jsme pro vás připravili několik doprovodných workshopů, kterých se můžete zúčastnit. Jelikož kapacita některých workshopů je omezená, bude nutná registrace.

Registrace bude spuštěna od 17. června 2024 ve 12:00.

Osobní účetnictví

Termín: 24.6.2024, 15:15

Kapacita: max 17 přihlášených

Pořadatel: Poradce podnikatele

Aneb můžeš si vytvořit život po jakém toužíš, protože plnit si své sny je normální.

  • Daně z pasivity
  • Opravné položky z neúspěchu
  • Mentální výnosy budoucích období
  • Časové rozlišení Vaší kariéry
  • Optimalizace života technikou má dáti/dal

Přednáška bude založena na systému Ruky – taháku na osobní růst, štěstí a úspěch. Přednášku si pro vás připravuje Juraj Málik, který je spoluzakladatel a majitel firmy Poradce Podnikatele s více jak 30letou historií, vizionář a úspěšný podnikatel, sportovec a mecenáš umění.

Na přednášce se dozvíte, jak může každý z Vás pomocí ruky, objevit své talenty, nastartovat úspěšnou kariéru a dokončit každý projekt s úspěchem.

Registrovat

Business analýza

Termín: 24.6.2024, 15:15

Kapacita: max 17 přihlášených

Pořadatel: REKAP

Přemýšleli jste, komu vlastně účetnictví slouží a co má poskytovat za informace?

Víte, že jedna z nejžádanějších disciplín současnosti – BYZNYS ANALÝZA – vychází z účetnictví?

Připravili jsme pro vás workshop zaměřený na nejdůležitější část účetnictví. Poskytování informací pro rozhodování a řízení. V účetnictví je obrovská spousta informací, které mají opravdu velkou hodnotu pro klienta. Ten je ale potřebuje včas, významně správně, jednoduše a přehledně. To je něco, co dnešní účetnictví vůbec nezvládá. Pojďte si s námi zkusit, jak by mohl vypadat kvalitní reporting napojený přímo na účetnictví.

Účetnictví graficky a přehledně. To je REKAP. Pojďte hledat příčiny, proč účetnictví často selhává ve své hlavní roli. Vyzkoušíte si, jak zajímavá a atraktivní disciplína může účetnictví být.

Registrovat

Účetní a daňová terminologie v anglickém jazyce

Termín: 24.6.2024, 15:15

Kapacita: max 17 přihlášených

Pořadatel: ACCA

Workshop bude zaměřen na účetní a daňovou terminologii v anglickém jazyce. Pozornost bude věnována zejména základním pojmům, které se běžně používají a zároveň jsou součástí zkoušek pro získání mezinárodní profesní kvalifikace ACCA. Studenti budou mít příležitost si procvičit důležité pojmy a fráze v oblasti účetnictví a daní v anglickém jazyce.

Součástí bude práce v týmech po dvou. Během workshopu se studenti mimo jiné dozvědí o výhodách a možnostech, které poskytuje ACCA jako největší mezinárodně uznávaná kvalifikace v oblasti účetnictví, financí a managementu. Do workshopu bude zařazena soutěž s výherními cenami.

Registrovat